Cine va juca împotriva Italiei în sferturile de finală ale Euro 2020? Hit-ul este pe cale să vină! Așa arată pacea

Cine va juca împotriva Italiei în sferturile de finală ale Euro 2020?  Hit-ul este pe cale să vină!  Așa arată pacea

A început etapa critică euro 2020! Primul sfert de finală Campionatul European Danemarca a plecat cu o victorie cu 4-0 asupra Țării Galilor. În meciul care a avut loc la ora 21:00 cu echipa națională Italiană Au câștigat după prelungiri 2-1 împotriva Austriei după golurile lui Federico Chiesa și Matteo Pesina. Sasa Kalajdzic a marcat un gol pentru Austria.

Priveste filmarea
Cine a fost cea mai mare dezamăgire pentru naționala poloneză la Euro 2020?

Italia s-a calificat din nou în sferturile de finală. Așteptăm meciul

Echipa națională a Italiei a avansat în playoff după o mare performanță Joc în meciurile de grup. Italienii au adunat nouă puncte după ce au învins Turcia (3-0), Elveția (3-0) și Țara Galilor (1-0). După o victorie istovitoare asupra Austriei, echipa Mancini va mai juca un meci pe Allianz Arena din München. Rivala Italiei va fi câștigătoarea duetului Belgia-Portugalia, care promite să fie un hit în această etapă a turneului. Meciul va avea loc vineri, 2 iulie, la ora 21:00. Al doilea sfert de finalist, adică Danemarca, își așteaptă adversarul în meciul dintre Olanda și Cehia.

El i-a spus englezului cum și-a învins rivalii. Cehul a vrut să fie inteligent și nu a funcționat ينجح

Euro 2020 pentru perechi 1/8:

• Wallia – Danemarca 0: 4
  • Italia Austria pd. 2: 0
  • Olanda – Republica Cehă (27 iunie la ora 18:00)
  • Belgia – Portugalia (27 iunie, 21:00).
  • Croația – Spania (28 iunie – 18:00)
  • Franța-Elveția (28 iunie, 21:00)
  • Anglia – Germania (29 iunie – 18:00)
  • Suedia-Ucraina (29 iunie la 21:00)

Gareth Bale pleacă fără să spună un cuvânt după ce a fost întrebat de jurnalistGareth Bale a auzit o întrebare de la un jurnalist … și a plecat fără să spună un cuvânt [WIDEO]

READ  Scene din Charleston. 12 meciuri consecutive în lupta Magdei Linette și campionatul „1”

Euro 2020. sferturile de finală. Scara Campionatului:

• Italia Belgia / Portugalia (2 iulie la 21:00 ora München)
  • Croația / Spania – Franța / Elveția (2 iulie, 18:00, Saint Petersburg)
  • Danemarca – Olanda / Republica Cehă (3 iulie la 18:00, Baku)
  • Suedia / Ucraina – Anglia / Germania (3 iulie, 21:00, Roma)

Euro 2020. Semifinale

• Belgia / Portugalia / Italia-Franța / Elveția / Croația / Spania (6 iulie, 21:00, Londra),
  • Suedia / Ucraina / Anglia / Germania – Olanda / Republica Cehă / Danemarca (7 iulie, 21:00, Londra)

Final – 11 iulie, 21:00, Londra

Exprimă-ți sentimentele de fotbal pe un ecran imens din Varșovia

Euro s-a încheiat pentru Polonia, dar nu pentru masele poloneze. Accesați Muralnazywo.pl, scrieți pe cine susțineți, evaluați meciurile și preziceți favoritele până la finală, vom selecta cele mai bune sigle dintre cele trimise în fiecare zi și le vom pune pe cel mai mare ecran LED din Varșovia la Unii Lubelskiej Arena și pe site Mural. Atenţie! Actualizăm ecranul zilnic și abia așteptăm să vedem cu ce vine.