Euro 2020: Krishowiak este cel mai rău? I-a scăpat cu adevărat puțin القليل

Euro 2020: Krishowiak este cel mai rău?  I-a scăpat cu adevărat puțin القليل

Mai multe astfel de povești pot fi găsite pe pagina de pornire a Onet.pl

Bia Co-Czerwoni a trecut la Euro 2020 cu poziția că părăsirea grupului a fost linia de jos a planului. Din păcate, nu s-a putut face acest lucru, iar pofta de mâncare a scăzut după prima înfrângere cu Slovacia 1: 2, când am terminat meciul în ochii taurului, pentru că în minutul 62 Grzegorz Krychowiak a văzut cartonașul roșu pentru un fault.

Remiza de 1-1 cu Spania a arătat că există încă o licărire de speranță atunci când vine vorba de a ajunge în 1/8 de finală. Dar ciocnirea cu Suedia ne-a lipsit de visele noastre. I-am învins pe scandinavi 3: 2 după o întâlnire nebună.

WhoScored.com a publicat cele mai slabe trei scoruri pentru jucătorii care joacă în Campionatul European 2020. Welsh-ul Nico Williams s-a dovedit a fi cel nefericit din acest clasament. Actoria sa a reușit să treacă de faza grupelor, dar în sferturile de finală au pierdut 0: 4, luându-și rămas bun de la campionat în numele danezilor. Observația medie a tânărului de 20 de ani a fost de 5,88.

Și a fost cu doar o sută mai puțin decât Krechowiak menționat mai sus, care a trebuit să se oprească în Spania după ce a trebuit să părăsească terenul în meciul cu Slovacia, dar s-a întors pe teren pentru a-i întâlni pe suedezi. Cu toate acestea, el nu și-a arătat partea cea mai bună în ele.

READ  A sfătuit Susie. Ce parte a apărătorilor ar trebui să desemneze

Nefericitul podium este ocupat de atacantul german Timo Werner, a cărui formă a lăsat multe semne de întrebare în ultima vreme. Nemțeanul a jucat 109 minute în patru meciuri pe toată perioada Euro, dar nu a reușit să înscrie niciun gol. A primit un scor mediu de 5,91.

Site-ul a publicat și cele mai grave 11 meciuri din Euro 2020. Bineînțeles, Kricha era acolo. Lista completă este mai jos: