SSC Farul Constanța 1920-CS Mioveni 2-1 (1-0). Liga Rumuska – 10. Kolezka Liki I

SSC Farul Constanța 1920-CS Mioveni 2-1 (1-0).  Liga Rumuska – 10. Kolezka Liki I

A trebuit să așteptăm puțin timp pentru primul gol al meciului. În minutul 16, SSC Farul Constantza a râs de jucătorii anilor 1920, Jeffrey Bedencore a marcat primul gol. Acest fotbalist trage ca un trăgător. Aceasta este a opta victorie a acestui sezon. Alexei Bittu a ajutat să înscrie.

Între 20 și 34 de minute, arbitrul a încercat să calmeze jocul arătând trei cartonașe galbene jucătorilor CS ai lui Mioveni și un altul echipei adverse. Prima repriză s-a încheiat cu unsprezece Farul Constance 1920 ale SSC, cu un avans moderat.

Antrenorul SSC Farul Constance 1920 a decis să-și folosească Jokerul. Inas Sally a intrat pe teren în minutul 46, iar Alexei Pittu a părăsit terenul. Echipa CS Mioveni a început repriza a doua cu o secvență modificată, urmată de Adrian Sierbாka și Daniel Serbenci Mihai Panite, urmat de Aionusa Bernia. De asemenea, SSC Farul Constance a venit în a unsprezecea linie modificată din anii 1920, Bradley de Nojer alăturându-se lui Rod Bobok.

Antrenorul CS al lui Mioveni a decis să joace foarte serios. În minutul 59 l-a înlocuit pe mijlocașul Moussa Sano și l-a pus pe Stephen Blaner pe teren. După cum puteți vedea, antrenorul a crezut că echipa sa va reveni în curând. În ciuda marcării unui gol, adversarii nu au reușit să întoarcă meciul în timp ce au marcat. În minutul 70, Andre Sioban a fost înlocuit de George Kania. În același minut, Damien Ducat a fost înlocuit de Romeria Pierce și Adrian Daporcia a venit la Florina Bureseko, ceea ce a întărit pagina SSC Farul Constania 1920.

Jucătorii vizitatori au răspuns în cele din urmă cu un gol. Cu patru minute înainte de finalul meciului, Giorgio Rusu a intrat pe lista de trăgători.

READ  Prelungirea interdicției de import de produse agricole din Ucraina? Anuntul Ministrului Buda - Stiri

Singura carte din repriza a doua a fost acordată lui Raswan Dukan de la echipa de peste mări. Acesta este minutul 90 al conflictului.

Câteva minute mai târziu, s-a dezvăluit că eforturile ulterioare ale echipei SSC Farul Constanța 1920 au avut un efect obiectiv. În al doilea minut de prelungire, Andre Siobanu a stabilit scorul. Bradley de Noir l-a menționat pe asistent.

Până la încheierea conflictului, rezultatul nu s-a schimbat. Lupta s-a încheiat cu 2-1.

SSC Farul Constanța 1920 a avut mingea 100%, rezultând o victorie.

Arbitrul SSC Farul Constanța a arătat cartonașul galben jucătorilor din 1920, iar spectatorilor li s-au acordat patru.

Ambele echipe au făcut cinci schimbări în a doua repriză.

Statistici

SSC Farul Constance 1920

CS Mioveni

Săgeți

Suturi către poartă

Vinerea aceasta, CS Mioveni’s Eleven va juca încă un joc pe teren propriu. Concurentul ei este ACS Campionii Fotbal Club Argeș. Pe 3 octombrie, FC Voluntari va găzdui echipa SSC Farul Constanța 1920.