ACS Campionii Fotbal Club Argeș – Dinamo 1-2 (0-1). Liga Rumuska – 8. Colegiul Liki I.

ACS Campionii Fotbal Club Argeș – Dinamo 1-2 (0-1).  Liga Rumuska – 8. Colegiul Liki I.

În meciul din etapa a 8-a a Ligii României pe care l-am jucat pe 16 mai, ACS a pierdut 1-2 (0-1) în a unsprezecea zi a clubului de fotbal Cambonia Orchis. Lupta a avut loc la Nicola Dobrin, municipiul Pitești Stadionul.

ACS Football Champions Club Argeș

Dynamo București

Domnul. NDE 59 ‘

A. Mihai 12 ‘
D. Soresku 82 ‘

Echipa Daily a avut nevoie de puncte proaste pentru a rămâne în fruntea clasamentului ligii. Echipa a terminat pe locul doi și a fost alegerea definitivă a jocului.

Nu trebuie să așteptăm mult primul gol al meciului. În primele minute ale meciului, jucătorii Dynamo au deschis scorul. Andreas Mihayu a marcat în minutul 12. Tian Soros a ajutat la gol.

Câteva minute mai târziu, antrenorul RK al ACS Cambionia Football Club a decis să-și folosească Jokerul. În minutul 13, Mediap NDE a intrat pe teren și Mario Mitoi a părăsit terenul. Mediap ND a îndeplinit așteptările antrenorului cu un obiectiv. Acesta este primul său obiectiv în competiția din acest an. În minutul 34, Ion Berbane a fost înlocuit de Anton Berbia. Arbitrul a arătat cartonașele galbene jucătorilor ACS Cambodia Football Club RK: Jimmy de Jonkem în minutul 43 și Medium NDE în primul minut al prelungirilor.

Prima repriză s-a încheiat cu un avantaj moderat de unsprezece de la Dynamo.

În minutul 48 arbitrul i-a arătat cartea jucătorului invitat Andreas Mihai.

Echipa gazdă a egalat meciul. Mediap ND a înscris 1-1 în minutul 59. Costinal Tofan a adăugat o pasă către poartă.

Antrenorul zilei și-a scos o mânecă și l-a lăsat pe Zahra Morse să intre în teren. Mijlocașul a făcut șase înlocuiri în acest sezon și a marcat două goluri. Andreas Mihai a trebuit să părăsească terenul. A fost o decizie bună, deoarece echipa sa a marcat golul victoriei. Albendoza din echipa oaspeților a primit o carte în minutul 80.

READ  FIDE Grand Swiss în Insula Man - Wojtaszek se încheie la egalitate...

Luck Dynamo a zâmbit jucătorilor, în timp ce Diane Soros a marcat al doilea gol în minutul 82 al întâlnirii. Aceasta este a șaptea victorie pe care acest jucător a obținut-o în acest sezon. Situația țintă a fost creată de Janus Cole.

În al doilea minut de prelungire, jucătorii Dynamo: Andre Rod și Ricardo Gregor au părăsit terenul, fiind înlocuiți de Steliano Philippe și Adam Nemek. Un minut mai târziu, jucătorul arbitrului Day, Ricardo Gregor, a fost dat afară. La sfârșitul ședinței, rezultatul nu s-a schimbat. Ciocnirea s-a încheiat cu 1-2 puncte.

Daily Eleven a avut 66% din timp, ceea ce se traduce prin succesul jocului.

Arbitrul a arătat două cartonașe galbene jucătorilor ACS Cambonia Football Club Orchis și a acordat trei premii spectatorilor.

Echipa gazdă a numit cinci jucători. Pe de altă parte, echipa Daily a făcut patru schimbări în a doua jumătate.

Statistici

Ținând mingea

Săgeți

Trageți către țintă

Miercuri, Eleven Day se va lupta pentru mai multe puncte acasă. Adversarul său, C.F. Cynthia Turkoviste. În aceeași zi, AFC Hermannstadt CPU va fi rivalul ACS Campaign Football Club Orchis într-un meci care va avea loc în mass-media.