ACS Campionii Fotbal Club Argeș-FC Rapid 1923 0-1 (0-1). Liga Rumuska – 4. Kolezka Liki I

ACS Campionii Fotbal Club Argeș-FC Rapid 1923 0-1 (0-1).  Liga Rumuska – 4. Kolezka Liki I

Nu trebuie să așteptăm mult primul gol al meciului. Singurul gol al jocului a fost marcat de ்சி tefan Pănoiu pentru FC Rapid 1923. Golul a fost marcat în același minut. Claudio Belu-Ayordach a contribuit la situația golului.

Cu opt minute înainte de sfârșitul primei reprize, arbitrul FC Rapid i-a dat lui Claudio Bellu-Ayordach un card din 1923. Prima repriză s-a încheiat cu un avans moderat de la FC Rapid 1923.

A doua jumătate a echipei ACS Campionia Football Club RK ș a fost retrogradată, urmată de Gregor Derda, Dioca Viena, Christian Dumitru, Anton Policia: Diane Boulder, Costinal Topan, Claudio Moisi, Juicy Lupetta. În minutul 65, ன tefan Pănoiu l-a înlocuit pe Antonio Sefer.

Arbitrul FC Rapid a arătat cărți galbene jucătorilor din 1923: Jr. Morris în locul 69 și Adrian Balan în locul 71. Antrenorul ACS Campionia Fotbal Club Argeș a decis să joace foarte serios. În minutul 75 l-a înlocuit complet pe Nicole Musad și l-a dus pe Rouen înainte la locul de joacă. După cum puteți vedea, antrenorul a crezut că echipa sa va reveni în curând. Cu toate acestea, a greșit – în ciuda schimbării tacticii, echipa sa încă se lupta cu performanța. Din minutul 85, arbitrul a încercat să calmeze jocul arătând oaspeților și celor doi jucători ai echipei adverse trei cartonașe galbene.

În minutul 89 FC Rapid 1923 s-a schimbat la unsprezece. Petre Coke s-a dus în spatele lui Nicole Carnata. Niciun gol nu a fost marcat în a doua repriză.

FC Rapid a deținut 100 la sută din balon în jocul din 1923, care s-a transformat într-o victorie a meciului.

Jucătorii gazdelor au primit trei cartonașe galbene în joc, în timp ce adversarii au primit cinci.

ACS Campionia Fotbal Club a făcut cinci schimbări în a unsprezecea a doua jumătate a Argeșului. În schimb, echipa vizitată a înlocuit patru jucători în a doua repriză.

Pe 15 august, ACS Campionia Football Club RK va juca un alt turneu de peste mări. Adversarul ei este Sepsky OSK Fondue Cork. În aceeași zi, Steva București va juca cu FC Rapid 1923 în zona ei.

READ  Mass-media portugheză laudă Polonia! „Determinare și curaj”