AFC CPU – ACS Football Champions Club Argeș 1-0 (0-0). Liga Rumuska – 9. Colegiul Liki I.

AFC CPU – ACS Football Champions Club Argeș 1-0 (0-0).  Liga Rumuska – 9. Colegiul Liki I.

AFC CPU ACS Campionii Fotbal Club l-a învins pe Argebal cu 1-0 (0-0) în meciul din etapa a 9-a a Ligii României pe care l-am jucat pe 19 mai. Dr. în acest studio de concurs. Constantin Rodulescu la Cluj-Napoca.

CPU AFC Hermannstad

ACS Football Champions Club Argeș

A. Scarladech 68 ‘

Echipele care apar aici în istoria duelurilor live s-au întâlnit de două ori. AFC a câștigat CPU de unsprezece ori, remizând o singură dată fără a pierde niciun joc.

Nu toți fanii și-au luat loc pe stadion, iar primul înlocuitor a avut loc. În minutul nou, Alexandre Orion l-a înlocuit pe Petrios Petres.

Între minutele 26 și 43, arbitrul a încercat să calmeze meciul arătând două cartonașe galbene către ACS Cambonia Football Club Orchis și o echipă adversă. Prima jumătate a jocului s-a încheiat acolo. Ambele echipe au intrat în pauză cu o remiză fără goluri.

Procesorul antrenorului AFC a scos o alunecare din mânecă și i-a permis lui Dracen să joace pe teren. Atacantul a făcut șapte supleanți în acest sezon și a înscris două goluri. Claudio Belu-Irtach a trebuit să părăsească terenul. A fost o decizie bună, deoarece cei unsprezece ai săi au marcat golul victoriei. ACS Camponia Football Club RK a început a doua repriză cu o linie modificată, urmată de Jimmy de Jonke.

În minutul 47, jucătorul AFC CPU, Romario Pierce, a primit o carte.

Norocul le-a zâmbit jucătorilor AFC CPU în timp ce Adrian Scorladech a marcat primul gol în minutul 68. Petrior l-a asistat pe Petres când golul a fost marcat.

Cu 16 minute înainte de finalul reprizei a doua, ACS Campionii Fotbal Club Argeș s-a schimbat. Ruan a intrat în MediaEnd. După acel minut, managerul ACS Campionii Fotbal Club Argeș a decis să-și folosească Jokerul, iar Ion Nostasy a venit pentru Anton Bali. Arbitrul ia arătat cartonașul galben în minutul 85 lui Gostinal Tofan de la ACS Camponia Football Club Orchis și în al cincilea minut de prelungire lui David Meyer din echipa adversă.

READ  Agnieszka Kalinovska Agor este senior manager al relațiilor cu mass-media și PR Polonia și Europa de Est

Procesorul AFC a deținut 100% din timpul jocului, ceea ce se traduce prin succesul jocului.

Arbitrul le-a arătat jucătorilor AFC CPU un cartonaș galben în prima repriză și doi în a doua repriză. Jucătorii ACS Campionia Fotbal Club Argeș au văzut două cartonașe galbene în prima repriză, una mai puțin în a doua repriză.

Unsprezece dintre procesorul AFC au înlocuit cinci jucători. Echipa ACS Cambodia Football Club RK a înlocuit patru jucători în a doua jumătate.