Calendarul evenimentelor sportive majore – ianuarie 2022

Calendarul evenimentelor sportive majore – ianuarie 2022

sobota, 1 stycznia 2022
============================================================
- Bobsleje
 - Puchar Świata - do 2.01
 (Sigulda, Łotwa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 17. kolejka

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach - Tour de Ski
 (Oberstdorf, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach kobiet - zak.
 (Ljubno, Słowenia)
 - Puchar Świata w skokach - Turniej Czterech Skoczni
 (14.00, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory lodowe; do 2.01
 (Winterberg, Niemcy)

- Snowboard
 - Puchar Świata - slopestyle
 (Calgary, Kanada)

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski - do 9.01
 (Sydney, Australia)

niedziela, 2 stycznia 2022
============================================================
- Bobsleje
 - Puchar Świata - zak.
 (Sigulda, Łotwa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 14. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 17. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar - do 14.01
 (Arabia Saudyjska)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory lodowe; zak.
 (Winterberg, Niemcy)

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)

poniedziałek, 3 stycznia 2022
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 17. kolejka

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach - Tour de Ski
 (Val di Fiemme, Włochy)
 - Puchar Świata w skokach - Turniej Czterech Skoczni, kwalifikacje
 (13.30, Innsbruck, Austria)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 14. kolejka

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA - do 9.01
 (Adelajda, Australia)

wtorek, 4 stycznia 2022
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 32. kolejka

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom kobiet 
 (Zagrzeb, Chorwacja)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach - Tour de Ski
 (Val di Fiemme, Włochy)
 - Puchar Świata w skokach - Turniej Czterech Skoczni
 (13.30, Innsbruck, Austria)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 14. kolejka

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA - do 9.01
 (Melbourne, Australia)

środa, 5 stycznia 2022
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom mężczyzn 
 (Zagrzeb, Chorwacja)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w skokach - Turniej Czterech Skoczni, kwalifikacje
 (16.30, Bischofshofen, Austria)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 14. kolejka

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Melbourne, Australia)

czwartek, 6 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sprint na 10 km mężczyzn
 (14.40, Oberhof, Niemcy)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 33. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - do 9.01
 (Val di Fiemme, Włochy)
 - Puchar Świata w skokach - Turniej Czterech Skoczni
 (16.45, Bischofshofen, Austria)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 14. kolejka

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Melbourne, Australia)

piątek, 7 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sprint na 7,5 km kobiet 
 (14.15, Oberhof, Niemcy)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 33. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa Europy - do 9.01
 (Heerenveen, Holandia)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Val di Fiemme, Włochy)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory naturalne; do 9.01
 (Umhausen, Austria)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 15. kolejka

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Melbourne, Australia)

sobota, 8 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sztafeta mieszana 4x7,5 km (12.15),
 supermikst (14.45) 
 (Oberhof, Niemcy)

- Bobsleje
 - Puchar Świata - do 9.01
 (Winterberg, Niemcy)

- Kolarstwo przełajowe
 - Mistrzostwa Polski - do 9.01 
 (Gościęcin)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 15. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa Europy
 (Heerenveen, Holandia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom gigant kobiet 
 (Maribor, Słowenia)
 - Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn 
 (Adelboden, Szwajcaria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Val di Fiemme, Włochy)
 - Puchar Świata w skokach
 (16.00, Bischofshofen, Austria)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 12. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory lodowe; do 9.01
 (Sigulda, Łotwa)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 14. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 15. kolejka

- Snowboard
 - Puchar Świata - halfpipe, slopestyle (Mammoth Mountain, USA)
 - Puchar Świata - gigant równoległy (Scuol, Szwajcaria)
 - Puchar Świata - snowcorss (Karsnojarsk, Rosja)

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA 
 (Melbourne, Australia)

niedziela, 9 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata 
 - bieg na dochodzenie na 12,5 km mężczyzn (12.30)
 - bieg na dochodzenie na 10 km kobiet (14.45)
 (Oberhof, Niemcy)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 34. kolejka

- Kolarstwo przełajowe
 - Mistrzostwa Polski - zak.
 (Gościęcin)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 15. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa Europy - zak.
 (Heerenveen, Holandia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom kobiet
 (Maribor, Słowenia)
 - Puchar Świata - slalom mężczyzn 
 (Adelboden, Szwajcaria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - zak.
 (Val di Fiemme, Włochy)
 - Puchar Świata w skokach - drużynowo
 (16.00, Bischofshofen, Austria)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki - do 6.02
 (Kamerun)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory lodowe; zak.
 (Sigulda, Łotwa)
 - Puchar Świata - tory naturalne; zak.
 (Umhausen, Austria)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 15. kolejka

- Snowboard
 - Puchar Świata - snowcorss
 (Krasnojarsk, Rosja)

- Tenis
 - ATP Cup z udziałem Polski - zak.
 (Sydney, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA - zak.
 (Adelajda, Australia)
 - Turnieje ATP i WTA - zak.
 (Melbourne, Australia)

poniedziałek, 10 stycznia 2022
============================================================
- Hokej na lodzie
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18 - do 15.01
 (Radenthein, Austria)

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy - do 16.01
 (Tallinn, Estonia)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 15. kolejka

- Tenis
 - Turnieje ATP - do 15.01
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA - do 15.01
 (Adelajda, Sydney, Australia)

wtorek, 11 stycznia 2022
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - zaległy mecz 31. kolejki
 KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18, m.in. Polska - Austria
 (Radenthein, Austria)

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy 
 (Tallinn, Estonia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Mistrzostwa Polski - slalom, slalom gigant, slalom równoległy
 (Szczawnica)
 - Puchar Świata - slalom kobiet
 (Flachau, Austria)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 3. kolejka
 gr. B Projekt Warszawa - Greenyard Maaseik (19.00)

- Snowboard
 - Puchar Świata - slalom równoległy
 (Bad Gastein, Austria)

- Tenis
 - Turnieje ATP 
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA 
 (Adelajda, Sydney, Australia)

środa, 12 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sprint na 7,5 km kobiet 
 (14.30, Ruhpolding, Niemcy)

- Hokej na lodzie
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18, m.in. Polska - Dania
 (Radenthein, Austria)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 19. kolejka

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy 
 (Tallinn, Estonia)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 3. kolejka
 gr. C Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (18.00)

- Snowboard
 - Puchar Świata - drużynowy slalom równoległy
 (Bad Gastein, Austria)

- Tenis stołowy
 - Liga Mistrzyń - pierwszy mecz ćwierćfinałowy
 Tt Saint Quentinois/Francja - KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (19.30)
 - Liga Mistrzów - pierwszy mecz ćwierćfinałowy
 Dekorglass Działdowo - Borussia Duesseldorf

- Tenis
 - Turnieje ATP 
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA 
 (Adelajda, Sydney, Australia)

czwartek, 13 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sprint na 10 km mężczyzn 
 (14.30, Ruhpolding, Niemcy)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 35. kolejka
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18
 (Radenthein, Austria)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 19. kolejka

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy 
 (Tallinn, Estonia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Mistrzostwa Polski - slalom, slalom gigant, slalom równoległy
 (Szczawnica)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn - do 30.01
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar 
 (Arabia Saudyjska)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 3. kolejka
 gr. A VfB Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel (20.00)

- Tenis
 - Turnieje ATP 
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA 
 (Adelajda, Sydney, Australia)

piątek, 14 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sztafeta 4x6 km kobiet
 (14.30, Ruhpolding, Niemcy)

- Bobsleje
 - Mistrzostwa Europy w skeletonie
 (St. Moritz, Szwajcaria)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 35. kolejka
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18, m.in. Polska - Chiny
 (Radenthein, Austria)

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski 
 - do 16.01
 (Parades, Portugalia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 19. kolejka

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy 
 (Tallinn, Estonia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn
 (Wengen, Szwajcaria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach 
 (Les Rousses, Francja)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - do 16.01
 (Klingenthal, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach - kwalifikacje
 (18.00, Zakopane)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn, m.in. gr. D Austria - Polska (Bratysława)
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Dakar - zak.
 (Arabia Saudyjska)

- Snowboard
 - Puchar Świata - gigant równoległy
 (Simonhoehe, Austria)

- Tenis
 - Turnieje ATP 
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA 
 (Adelajda, Sydney, Australia)

sobota, 15 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - sztafeta 4x7,5 km mężczyzn
 (14.30, Ruhpolding, Niemcy)

- Bobsleje
 - Puchar Świata i Mistrzostwa Europy - do 16.01
 (St. Moritz, Szwajcaria)

- Hokej na lodzie
 - MŚ Dywizji 1B kobiet do lat 18, m.in. Polska - Korea, zak.
 (Radenthein, Austria)

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski
 (Parades, Portugalia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 16. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 19. kolejka

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy 
 (Tallinn, Estonia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd kobiet 
 (Zauchensee, Austria)
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn
 (Wengen, Szwajcaria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach
 (Les Rousses, Francja)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Klingenthal, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach - drużynowo
 (16.00, Zakopane)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 13. kolejka
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Saneczkarstwo
 - Mistrzostwa Europy juniorów - tory lodowe; do 16.01
 (Bludenz, Austria)
 - Puchar Świata - tory lodowe; do 16.01
 (Oberhof, Niemcy)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 15. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 16. kolejka

- Snowboard
 - Puchar Świata - gigant równoległy
 (Simonhoehe, Austria)
 - Puchar Świata - slopestyle, halfpipe
 (Laax, Szwajcaria)

- Szermierka
 - Puchar Świata we florecie kobiet - do 16.01
 (Poznań)
 - Puchar Świata we florecie mężczyzn - do 16.01
 (Paryż, Francja)
 - Puchar Świata w szabli kobiet i mężczyzn - do 16.01
 (Tbilisi, Gruzja)

- Tenis
 - Turnieje ATP - zak.
 (Adelajda, Sydney, Australia)
 - Turnieje WTA - zak.
 (Adelajda, Sydney, Australia)

niedziela, 16 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata 
 - bieg na dochodzenie na 10 km kobiet (12.45)
 - bieg na dochodzenie na 12,5 km mężczyzn (14.45)
 (Ruhpolding, Niemcy)

- Bobsleje
 - Puchar Świata i Mistrzostwa Europy - zak.
 (St. Moritz, Szwajcaria)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 36. kolejka

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski - zak.
 (Parades, Portugalia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 16. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 19. kolejka

- Łyżwiarstwo figurowe
 - Mistrzostwa Europy - zak.
 (Tallinn, Estonia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - supergigant kobiet
 (Zauchensee, Austria)
 - Puchar Świata - slalom mężczyzn 
 (Wengen, Szwajcaria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach
 (Les Rousses, Francja)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - zak.
 (Klingenthal, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach
 (16.00, Zakopane)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn, m.in. gr. D Białoruś - Polska (Bratysława)
 (Węgry, Słowacja)

- Saneczkarstwo
 - Mistrzostwa Europy juniorów - tory lodowe; zak.
 (Bludenz, Austria)
 - Puchar Świata - tory lodowe; zak.
 (Oberhof, Niemcy)

- Snowboard
 - Puchar Świata - drużynowy snowcross
 (Chiesa in Valmalenco, Włochy)

- Szermierka
 - Puchar Świata we florecie kobiet - zak.
 (Poznań)
 - Puchar Świata we florecie mężczyzn - zak.
 (Paryż, Francja)
 - Puchar Świata w szabli kobiet i mężczyzn - zak.
 (Tbilisi, Gruzja)

poniedziałek, 17 stycznia 2022
============================================================
- Piłka nożna
 - Gala FIFA The Best 2021
 (Zurych, Szwajcaria)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Tenis
 - Australian Open - do 30.01
 (Sydney, Australia)

wtorek, 18 stycznia 2022
============================================================
- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn, m.in. gr. D Polska - Niemcy (Bratysława)
 (Węgry, Słowacja)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzyń - 4. kolejka
 gr. A Developres Rzeszów - SC Prometej Dnipro (18.00)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

środa, 19 stycznia 2022
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 20. kolejka

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski - do 6.02
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Siatkówka
 - Puchar Polski mężczyzn - 1/8 finału

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

czwartek, 20 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - bieg indywidualny na 20 km mężczyzn
 (14.15, Anterselva, Włochy)

- Jeździectwo
 - Cavaliada - do 23.01
 (Sopot)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Monte Carlo - el. mistrzostw świata; do 23.01

- Siatkówka
 - Liga Mistrzyń - 4. kolejka
 gr. E Grupa Azoty Chemik Police - ZOK UB/Serbia (18.00)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

piątek, 21 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - bieg indywidualny na 15 km kobiet
 (14.15, Anterselva, Włochy)

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji kobiet z udziałem reprezentacji Polski - do 23.01
 (Ourense, Hiszpania)

- Jeździectwo
 - Cavaliada
 (Sopot)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 20. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 21. kolejka

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn 
 (Kitzbuehel, Austria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - do 23.01
 (Planica, Słowenia)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen/Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Monte Carlo - el. mistrzostw świata

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek - do 23.1
 (Malaga, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata - tory naturalne; do 23.01
 (Vatra Dornei, Rumunia)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

sobota, 22 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata 
 - bieg ze startu wspólnego na 15 km mężczyzn (12.50)
 - sztafeta 4x6 km kobiet (15.00)
 (Anterselva, Włochy)

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji kobiet z udziałem reprezentacji Polski
 (Ourense, Hiszpania)

- Jeździectwo
 - Cavaliada
 (Sopot)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 17. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 20. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa Polski w wieloboju i wieloboju sprinterskim - do 23.01
 (Tomaszów Maz.)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd kobiet 
 (Cortina d'Ampezzo, Włochy)
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn 
 (Kitzbuehel, Austria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach
 (Planica, Słowenia)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Planica, Słowenia)
 - Puchar Świata w skokach
 (Titisee-Neustadt, Niemcy)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 14. kolejka
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Monte Carlo - el. mistrzostw świata

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek
 (Malaga, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata i mistrzostwa Europy - tory lodowe; do 23.01
 (St.Moritz-Celerina, Szwajcaria)
 - Puchar Świata - tory naturalne
 (Vatra Dornei, Rumunia)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 16. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 17. kolejka

- Snowboard
 - Puchar Świata - snowcross
 (Chiesa in Valmalenco, Włochy)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

niedziela, 23 stycznia 2022
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata 
 - sztafeta 4x7,5 km mężczyzn (12.15)
 - bieg ze startu wspólnego na 12,5 km kobiet (15.15)
 (Anterselva, Włochy)

- Hokej na trawie
 - Halowe mistrzostwa Europy drugiej dywizji kobiet z udziałem reprezentacji Polski - zak.
 (Ourense, Hiszpania)

- Jeździectwo
 - Cavaliada - zak.
 (Sopot)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 17. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 20. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa Polski w wieloboju i wieloboju sprinterskim - zak.
 (Tomaszów Maz.)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - supergigant kobiet 
 (Cortina d'Ampezzo, Włochy)
 - Puchar Świata - slalom mężczyzn
 (Kitzbuehel, Austria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach
 (Planica, Słowenia)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - zak.
 (Planica, Słowenia)
 - Puchar Świata w skokach
 (Titisee-Neustadt, Niemcy)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen/Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Monte Carlo - el. mistrzostw świata; zak.

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek - zak.
 (Malaga, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Puchar Świata i mistrzostwa Europy - tory lodowe; zak.
 (St.Moritz-Celerina, Szwajcaria)
 - Puchar Świata - tory naturalne; zak.
 (Vatra Dornei, Rumunia)

- Siatkówka
 - Puchar Polski kobiet - 1/4 finału

- Tenis stołowy
 - Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
 KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - It Saint Quentinois/Francja (11.00)
 - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
 Borussia Duesseldorf - Dekorglass Działdowo 

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

poniedziałek, 24 stycznia 2022
============================================================
- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

wtorek, 25 stycznia 2022
============================================================
- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom gigant kobiet
 (Kronplatz, Włochy)
 - Puchar Świata - slalom mężczyzn
 (Schladming, Austria)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen/Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 4. kolejka
 gr. A Jastrzębski Węgiel - Knack Roeselare (18.00)
 gr. B Ziraat Bankasi Ankara - Projekt Warszawa (17.00)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

środa, 26 stycznia 2022
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 21. kolejka

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 4. kolejka
 gr. C Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk (18.00)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

czwartek, 27 stycznia 2022
============================================================
- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - do 30.01
 (Seefeld, Austria)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

piątek, 28 stycznia 2022
============================================================
- Judo
 - Grand Prix - do 30.01
 (Odivelas, Portugalia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 21. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa świata juniorów - do 30.01
 (Innsbruck, Austria)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Seefeld, Austria)
 - Puchar Świata w skokach kobiet
 (Willingen, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach - drużynowo
 (Willingen, Niemcy)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek - do 30.01
 (Sewilla, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Mistrzostwa świata juniorów - tory lodowe; do 29.01
 (Winterberg, Niemcy)
 - Puchar Świata - tory naturalne; do 30.01
 (Deutschnofen, Włochy)

- Snowboard
 - Puchar Świata - snowcross
 (Le Massif, Kanada)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

sobota, 29 stycznia 2022
============================================================
- Judo
 - Grand Prix
 (Odivelas, Portugalia)

- Kolarstwo przełajowe
 - Mistrzostwa świata - do 30.01 
 (Fayetteville, USA)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 21. kolejka

- Łucznictwo
 - Halowe mistrzostwa Polski seniorów - do 30.01
 (Legnica)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa świata juniorów
 (Innsbruck, Austria)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd kobiet 
 (Garmisch-Partenkirchen, Niemcy)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Seefeld, Austria)
 - Puchar Świata w skokach kobiet
 (Willingen, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach
 (Willingen, Niemcy)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 15. kolejka
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn
 (Węgry, Słowacja)

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek
 (Sewilla, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Mistrzostwa świata juniorów - tory lodowe; zak.
 (Winterberg, Niemcy)
 - Puchar Świata - tory naturalne
 (Deutschnofen, Włochy)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 18. kolejka
 - Puchar Polski kobiet - 1/8 finału

- Snowboard
 - Puchar Świata - drużynowy snowcross
 (Le Massif, Kanada)

- Szermierka
 - Puchar Świata GP FIE w szpadzie kobiet i mężczyzn - do 30.01
 (Dauha, Katar)
 - Puchar Świata w szabli kobiet - do 30.01
 (Płowdiw, Bułgaria)

- Tenis
 - Australian Open
 (Sydney, Australia)

niedziela, 30 stycznia 2022
============================================================
- Judo
 - Grand Prix - zak.
 (Odivelas, Portugalia)

- Kolarstwo przełajowe
 - Mistrzostwa świata - zak.
 (Fayetteville, USA)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 20. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 21. kolejka

- Łucznictwo
 - Halowe mistrzostwa Polski seniorów - zak.
 (Legnica)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Mistrzostwa świata juniorów - zak.
 (Innsbruck, Austria)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - supergigant kobiet
 (Garmisch-Partenkirchen, Niemcy)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - zak.
 (Seefeld, Austria)
 - Puchar Świata w skokach kobiet
 (Willingen, Niemcy)
 - Puchar Świata w skokach
 (Willingen, Niemcy)

- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Piłka ręczna
 - Mistrzostwa Europy mężczyzn - zak.
 (Węgry, Słowacja)

- Rugby
 - World Rugby Sevens Series z udziałem Polek - zak.
 (Sewilla, Hiszpania)

- Saneczkarstwo
 - Mistrzostwa świata kobiet w dwójkach - tory lodowe
 (Winterberg, Niemcy)
 - Puchar Świata - tory naturalne; zak.
 (Deutschnofen, Włochy)

- Szermierka
 - Puchar Świata GP FIE w szpadzie kobiet i mężczyzn - zak.
 (Dauha, Katar)
 - Puchar Świata w szabli kobiet - zak.
 (Płowdiw, Bułgaria)

- Tenis
 - Australian Open - zak.
 (Sydney, Australia)

- Wioślarstwo
 - Mistrzostwa Polski na ergometrze
 (Wrocław)

poniedziałek, 31 stycznia 2022
============================================================
- Piłka nożna
 - Mistrzostwa Europy w futsalu z udziałem reprezentacji Polski
 (Amsterdam, Groningen/, Holandia)
 - Mistrzostwa Afryki
 (Kamerun)

- Tenis
 - Turnieje ATP - do 6.02
 (Montpellier, Francja; Cordoba, Hiszpania; Pune, Indie)

(PAP)

READ  Tokyo 2020. Meciul nebun de dublu feminin. Liderul clasamentului nu a dezamăgit

Cat de mult/

Terra Mater

"Specialist în internet. Antreprenor rău. Troublemaker. Analist. Aficionado la TV. Gânditor. Explorator pasionat. Guru de bacon."

Related Posts

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Read also x