Calendarul evenimentelor sportive majore – octombrie 2021

Calendarul evenimentelor sportive majore – octombrie 2021

piątek, 1 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej 
 (Pesaro, Włochy)

- Golf
 - PZG Masters - do 3.10
 Adres: Lisia Polana
 (Pomiechówek)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 8. kolejka

- Judo
 - Mistrzostwa Polski - do 3.10
 Adres: Stegu Arena ul. Oleska 72
 (Opole)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka

 - Konferencja prasowa, podczas której ogłoszony zostanie
 nowy selekcjoner reprezentacji Polski mężczyzn
 Akredytacje: potwierdzenie uczestnictwa na adres [email protected]
 Adres: hotel Sofitel ul. Królewska 11
 (19:40, Warszawa)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 11. kolejka
 - Ekstraklasa - 10. kolejka

- Sejm
 - Posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki:
 - "Informacja prezesa Polskiego Związku Koszykówki
 oraz dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach
 na temat sytuacji opisanej w artykule "Pamiętaj, że
 jesteś zerem. Mocne oskarżenia pod adresem znanego
 trenera", opublikowanym 26 sierpnia br. na stronie
 serwisu Wirtualna Polska, autorstwa Dariusza Farona i
 Marka Wawrzynowskiego, dotyczącego zawodniczek koszykówki
 trenujących w Szkole Mistrzostwa Sportowego w
 Łomiankach."
 Adres: Sejm , sala nr 111, bud. U
 (09:00, Warszawa)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 1. kolejka

- Strzelectwo
 - Finał Pucharu Polski (karabin i pistolet) - do 3.10
 (Starachowice)

 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin-pistolet-trap-skeet)
 (Lima, Peru)

- Szachy
 - Turniej finałowy online szachów szybkich z cyklu Champions Chess Tour

- Tenis stołowy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy 
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Tenis
 - Turniej WTA
 (Chicago, USA)

 - Turnieje ATP
 (San Diego, USA; Sofia, Bułgaria)

- Żużel
 - Grand Prix Polski
 (19.00, Toruń)

 - Mistrzostwa świata juniorów - finał
 (17.00, Pardubice, Czechy)

sobota, 2 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej 
 (Pesaro, Włochy)

- Golf
 - PZG Masters
 Adres: Lisia Polana
 (Pomiechówek)

- Judo
 - Mistrzostwa Polski 
 Adres: Stegu Arena ul. Oleska 72
 (Opole)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 1. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 4. kolejka:
 MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (19.30)
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka:
 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (17.30)

- Narciarstwo klasyczne
 - Letnia Grand Prix w skokach
 (14.15, Klingenthal, Niemcy)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 11. kolejka
 - Ekstraklasa - 10. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Świdnicki-Krause, runda MP - do 3.10
 (Świdnica)

 - Rally Serras de Fafe e Felgueiras, runda ME - do 3.10
 (Portugalia)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 1. kolejka

- Strzelectwo
 - Finał Pucharu Polski (karabin i pistolet) 
 (Starachowice)

 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin-pistolet-trap-skeet)
 (Lima, Peru)

- Szachy
 - Turniej finałowy online szachów szybkich z cyklu Champions Chess Tour

- Szermierka
 - Puchar Polski w szpadzie kobiet i mężczyzn - do 3.10
 (Szczecin)

 - Puchar Polski we florecie kobiet i mężczyzn - do 3.10
 (Wrocław)

- Tenis stołowy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy 
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Tenis
 - Turniej WTA
 (Chicago, USA)

 - Turnieje ATP
 (San Diego, USA; Sofia, Bułgaria)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn - do 10.10
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii - do 9.10
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

- Żużel
 - Grand Prix Polski
 (19.00, Toruń)

niedziela, 3 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej - zak.
 (Pesaro, Włochy)

- Golf
 - PZG Masters - zak.
 Adres: Lisia Polana
 (Pomiechówek)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 9. kolejka

- Judo
 - Mistrzostwa Polski - zak.
 Adres: Stegu Arena ul. Oleska 72
 (Opole)

- Kolarstwo
 - Paryż-Roubaix
 (Francja)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 1. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 11. kolejka
 - Ekstraklasa - 10. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Świdnicki-Krause, runda MP - zak.
 (Świdnica)

 - Rally Serras de Fafe e Felgueiras, runda ME - zak.
 (Portugalia)

- Sport motocyklowy
 - Grand Prix Ameryk
 (Austin, USA)

- Strzelectwo
 - Finał Pucharu Polski (karabin i pistolet) - zak.
 (Starachowice)

 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin-pistolet-trap-skeet)
 (Lima, Peru)

- Szachy
 - Turniej finałowy online szachów szybkich z cyklu Champions Chess Tour - zak.

- Szermierka
 - Puchar Polski w szpadzie kobiet i mężczyzn - zak.
 (Szczecin)

 - Puchar Polski we florecie kobiet i mężczyzn - zak.
 (Wrocław)

- Tenis stołowy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy - zak.
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Tenis
 - Turniej WTA - zak.
 (Chicago, USA)

 - Turnieje ATP - zak.
 (San Diego, USA; Sofia, Bułgaria)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

- Żużel
 - 1. liga - rewanżowy mecz finałowy
 Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. (16.30)

poniedziałek, 4 października 2021
============================================================
- Karate tradycyjne
 - Mistrzostwa Europy - do 6.10
 Adres: Spodek
 (Katowice)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka:
 GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia (19.00)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 11. kolejka

 - Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami el. MŚ -
 konferencja prasowa selekcjonera Paulo Sousy 
 Adres: hotel Double Tree by Hilton
 (13.45, Warszawa)

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet,
 skeet,trap) 
 (Lima, Peru)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

wtorek, 5 października 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Liga Mistrzów - 5. kolejka, m.in. JKH GKS Jastrzębie - Frisk Asker (18.00)

- Karate tradycyjne
 - Mistrzostwa Europy 
 Adres: Spodek
 (Katowice)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 4. kolejka:
 Trefl Sopot - HydroTruck Radom (19.00)

- Piłka nożna
 - Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami el. MŚ
 - konferencja prasowa z udziałem Roberta Lewandowskiego
 (13.45, Double Tree by Hilton)
 - trening (17.00, stadion Legii, 15 minut otwarte dla mediów)
 (Warszawa)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa mężczyzn - zaległy mecz 4. kolejki:
 Grupa Azoty Unia Tarnów - ORLEN Wisła Płock

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) 
 (Lima, Peru)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

środa, 6 października 2021
============================================================
- Karate tradycyjne
 - Mistrzostwa Europy - zak.
 Adres: Spodek
 (Katowice)

- Piłka nożna
 - Liga Narodów - półfinał: Włochy - Hiszpania 
 (20:45, Mediolan, Włochy)

 - Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami el. MŚ
 - trening (10.30, stadion Legii, 15 minut otwarte dla mediów)
 (Warszawa)

- Piłka ręczna
 - El. ME 2022 kobiet: Polska - Litwa
 (18.00, Opole)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - finał; do 10.10
 (Cagliari, Włochy)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 6. kolejka

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) 
 (Lima, Peru)

- Tenis
 - Turniej WTA - do 17.10
 (Indian Wells, USA)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

czwartek, 7 października 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Piłka nożna
 - Liga Narodów - półfinał: Belgia - Francja 
 (20.45, Turyn, Włochy)

 - Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami el. MŚ
 - trening (10.30, stadion Legii, 15 minut otwarte dla mediów)
 (Warszawa)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - finał
 (Cagliari, Włochy)

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) 
 (Lima, Peru)

- Tenis
 - Turniej ATP - do 17.10
 (Indian Wells, USA)

 - Turniej WTA
 (Indian Wells, USA)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

piątek, 8 października 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Piłka nożna
 - El. mistrzostw Europy 2023 U-21, m.in. Węgry - Polska
 (20:00, Szeged, Węgry)

 - Konferencje i treningi przed meczem el. MŚ Polska - San Marino 
 - trening reprezentacji Polski (10.30, Legia, 15 minut otwarty dla mediów)
 - konferencja prasowa reprezentacji Polski (14.15, PGE Narodowy)
 - konferencja prasowa reprezentacji San Marino (17.15, PGE Narodowy)
 - trening reprezentacji San Marino (18.00, PGE Narodowy)
 (Warszawa)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - finał
 (Cagliari, Włochy)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 2. kolejka

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) 
 (Lima, Peru)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turniej WTA
 (Indian Wells, USA)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii 
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

sobota, 9 października 2021
============================================================
- Boks
 - Walka o pas mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury
 (W. Brytania) - Deontay Wilder (USA)
 (Las Vegas, USA)

- Kolarstwo
 - Wyścig Il Lombardia
 (Włochy)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 12. kolejka

 - El. mistrzostw świata 2022: Polska - San Marino
 Adres: PGE Narodowy
 (20.45, Warszawa)

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - finał
 (Cagliari, Włochy)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 3. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 2. kolejka

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) 
 (Lima, Peru)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turniej WTA
 (Indian Wells, USA)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn 
 (Oslo, Norwegia)

- Żeglarstwo
 - Regaty PE o Puchar Księżniczki Zofii - zak.
 (Palma de Mallorca, Hiszpania)

- Żużel
 - Reprezentacja Polski - Reszta Świata
 (15.00, Rybnik)

niedziela, 10 października 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 12. kolejka

 - Liga Narodów 
 - mecz o 3. miejsce (15.00, Turyn)
 - finał (20.45, Mediolan) 
 (Włochy, Włochy)

 - Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami el. MŚ
 - trening wyrównawczy (11.00, Legia, w całości otwarty dla mediów)
 (Warszawa)

- Piłka ręczna
 - El. ME 2022 kobiet: Szwajcaria - Polska
 (15.00, Winterthur, Szwajcaria)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - finał; zak.
 (Cagliari, Włochy)

- Strzelectwo
 - Mistrzostwa świata juniorów (karabin, pistolet, skeet i trap) - zak.
 (Lima, Peru)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turniej WTA
 (Indian Wells, USA)

- Wyścigi samochodowe
 - Formuła 1 - GP Turcji
 (Stambuł, Turcja)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn - zak.
 (Oslo, Norwegia)

poniedziałek, 11 października 2021
============================================================
- Piłka nożna
 - Konferencja i trening reprezentacji Polski przed meczem
 el. MŚ z Albanią
 - konferencja prasowa reprezentacji Polski (17.30, Air Albania Stadium)
 - trening reprezentacji Polski (18.00, Air Albania Stadium, 15 minut otwarty dla mediów)
 (Tirana, Albania)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turniej WTA - do 17.10
 (Linz, Austria)

 - Turniej WTA
 (Indian Wells, USA)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite - do 17.10
 (Torregrande, Włochy)

wtorek, 12 października 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Liga Mistrzów - 6. kolejka, m.in. Frisk Asker - JKH GKS Jastrzębie (18.00)

- Piłka nożna
 - El. mistrzostw Europy 2023 U-21, m.in. Polska - San Marino
 (16.30, Kielce)

 - El. mistrzostw świata 2022: Albania - Polska 
 (20.45, Tirana, Albania)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite
 (Torregrande, Włochy)

środa, 13 października 2021
============================================================
- Koszykówka
 - PE FIBA mężczyzn gr. H - 1. kolejka
 CSM Oradea/Rumunia - Legia Warszawa

- Piłka nożna
 - 1. liga - zaległy mecz 6. kolejki
 Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa

- Piłka ręczna
 - Liga Mistrzów - 4. kolejka, m.in.
 Łomża Vive Kielce - SG Flensburg Handewitt (20.45)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite
 (Torregrande, Włochy)

czwartek, 14 października 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Hiszpanii - el. MŚ, do 17.10
 (Hiszpania)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite
 (Torregrande, Włochy)

piątek, 15 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - World Challenge Cup w gimnastyce sportowej - do 17.10
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Hiszpanii - el. MŚ
 (Hiszpania)

 - Rajd Koszyc - el. MP, do 17.10
 (Słowacja, Słowacja)

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite
 (Torregrande, Włochy)

sobota, 16 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - World Challenge Cup w gimnastyce sportowej 
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 3. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Lekkoatletyka
 - Gala European Athletics Golden Tracks 
 (Lozanna, Szwajcaria)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 13. kolejka
 - Ekstraklasa - 11. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 6. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Hiszpanii - el. MŚ
 (Hiszpania)

 - Rajd Koszyc - el. MP
 (Słowacja)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 4. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 3. kolejka

- Tenis
 - Turniej ATP
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite
 (Torregrande, Włochy)

- Żużel
 - Speedway of Nations - drużynowe mistrzostwa świata
 1. dzień finału
 (Manchester, W. Brytania)

niedziela, 17 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego
 Związku Gimnastycznego 
 (12:00, Warszawa)

 - World Challenge Cup w gimnastyce sportowej - zak.
 (Kluż-Napoca, Rumunia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Lekkoatletyka
 - 13. PKO Poznań Półmaraton
 (Poznań)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 13. kolejka
 - Ekstraklasa - 11. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Hiszpanii - el. MŚ, zak.
 (Hiszpania)

 - Rajd Koszyc - el. MP, zak.
 (Słowacja)

- Tenis
 - Turniej ATP - zak.
 (Indian Wells, USA)

 - Turnieje WTA - zak.
 (Indian Wells, USA; Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - MŚ Formuły Kite - zak.
 (Torregrande, Włochy)

- Żużel
 - Speedway of Nations - drużynowe mistrzostwa świata
 2. dzień finału
 (Manchester, W. Brytania)

poniedziałek, 18 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej - do 24.10
 (Kitakyushu, Japonia)

- Tenis
 - Turnieje ATP - do 24.10
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA - do 24.10
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

wtorek, 19 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej
 (Kitakyushu, Japonia)

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 3. kolejka

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap) - do 24.10
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA 
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

środa, 20 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej
 (Kitakyushu, Japonia)

- Kolarstwo torowe
 - Mistrzostwa świata - do 24.10
 (Roubaix, Francja)

- Koszykówka
 - PE FIBA mężczyzn gr. H - 2. kolejka
 Legia Warszawa - Szolnoki Olajbanyasz

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 3. kolejka

- Piłka ręczna
 - Liga Mistrzów - 5. kolejka, m.in.
 Łomża Vive Kielce - FC Porto (18.45)

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap)
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA 
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

czwartek, 21 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej
 (Kitakyushu, Japonia)

- Kolarstwo torowe
 - Mistrzostwa świata
 (Roubaix, Francja)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Piłka nożna
 - Liga Europy - 3. kolejka, m.in.
 gr. C Napoli - Legia Warszawa (21.00)

 - Liga Konferencji Europy - 3. kolejka

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap)
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA 
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

piątek, 22 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej
 (Kitakyushu, Japonia)

- Kolarstwo torowe
 - Mistrzostwa świata
 (Roubaix, Francja)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Węgier - el. ME, do 24.10
 (Węgry)

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap)
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA 
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil - do 28.10
 (Marsylia, Francja)

sobota, 23 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej
 (Kitakyushu, Japonia)

- Kolarstwo torowe
 - Mistrzostwa świata
 (Roubaix, Francja)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 4. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom gigant kobiet
 (Soelden, Austria)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 14. kolejka
 - Ekstraklasa - 12. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 7. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Węgier - el. ME
 (Węgry)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 5. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 4. kolejka

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap)
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA 
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil
 (Marsylia, Francja)

niedziela, 24 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce sportowej - zak.
 (Kitakyushu, Japonia)

- Kolarstwo torowe
 - Mistrzostwa świata - zak.
 (Roubaix, Francja)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn
 (Soelden, Austria)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 14. kolejka
 - Ekstraklasa - 12. kolejka

- Rajdy samochodowe
 - Rajd Węgier - el. ME, zak.
 (Węgry)

- Sport motocyklowy
 - Grand Prix Emilii-Romanii
 (Włochy)

- Strzelectwo
 - Puchar prezydenta ISSF (skeet i trap) - zak.
 (Larnaka, Cypr)

- Tenis
 - Turnieje ATP - zak.
 (Moskwa, Rosja; Antwerpia, Belgia)

 - Turnieje WTA - zak.
 (Moskwa, Rosja; Teneryfa, Hiszpania)

- Wyścigi samochodowe
 - Formuła 1 - GP USA
 (Austin, USA)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil
 (Marsylia, Francja)

poniedziałek, 25 października 2021
============================================================
- Tenis
 - Turnieje ATP - do 31.10
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA - do 31.10
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil
 (Marsylia, Francja)

wtorek, 26 października 2021
============================================================
- Tenis
 - Turnieje ATP
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil
 (Marsylia, Francja)

środa, 27 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej - do 31.10
 (Kitakyushu, Japonia)

- Koszykówka
 - PE FIBA mężczyzn gr. H - 3. kolejka
 Legia Warszawa - zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego

- Piłka nożna
 - Puchar Polski - 1/16 finału

- Piłka ręczna
 - Liga Mistrzów - 6. kolejka, m.in.
 Łomża Vive Kielce - Paris Saint Germain (18.45)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - zaległy mecz 1. kolejki
 Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil
 (Marsylia, Francja)

czwartek, 28 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej 
 (Kitakyushu, Japonia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 9. kolejka

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

- Żeglarstwo
 - ME klasy iQFoil - zak.
 (Marsylia, Francja)

piątek, 29 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej 
 (Kitakyushu, Japonia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 9. kolejka

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

sobota, 30 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej 
 (Kitakyushu, Japonia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 5. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 9. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 15. kolejka
 - Ekstraklasa - 13. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Siatkówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 5. kolejka

- Tenis
 - Turnieje ATP
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

niedziela, 31 października 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej - zak.
 (Kitakyushu, Japonia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 9. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 15. kolejka
 - Ekstraklasa - 13. kolejka

- Tenis
 - Turnieje ATP - zak.
 (St. Petersburg, Rosja; Wiedeń, Austria)

 - Turnieje WTA - zak.
 (Courmayeur, Włochy; Kluż-Napoka, Rumunia)

(PAP)

READ  Hurkacz-Murray. Hubert Hurkacz a învins legenda tenisului. Rezultatul și relația

km / saab /

Terra Mater

"Specialist în internet. Antreprenor rău. Troublemaker. Analist. Aficionado la TV. Gânditor. Explorator pasionat. Guru de bacon."

Related Posts

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Read also x