Campioni europeni nu vin în Bulgaria, spanioli în genunchi, introducere moderată Flix [WIDEO]

Acesta nu este evenimentul la care se așteptau fanii „Squadra Asura”. Campionii nou încoronați ai bătrânului continent au remizat 1-1 cu Bulgaria acasă. Spaniolii, care s-au calificat pentru Suedia 1: 2 la Stockholm, arătau și mai rău.

Suedia – Spania

În colecția celor mai interesante cupluri, mulți s-au întrebat cum va fi proiectul „Fără Real Madrid” de a construi Luis Enrique după euro de vară. Suedia? Încă fără Sladen Ibrahimovic, dar Alexander Isaac s-a întors din accidentare. Spaniolii au marcat imediat după primul gol al lui Carlos Solar în al treilea minut. Răspunsul lui Isaac la utilizarea unei erori defensive a fost la fel de rapidă.

Reprezentanții „Trzy Korony” nu s-au sprijinit pe lauri și au mulțumit lui Victor Clausen la începutul reprizei a doua. Apărătorii din Peninsula Iberică au fost foarte inactivi în această situație. 2: 1. Aceasta este cea de-a doua pierdere a Spaniei în aceste runde de calificare. Puloverele, pe de altă parte, cu puncte pline.

Italia – Bulgaria

Toți privirile asupra Grupului C erau îndreptate către nou-formații campioni europeni. Italia a ieșit pe primul loc în același clasament al finalei împotriva englezilor. În mijlocul apărării, Francesco l-a înlocuit pe Acer Giorgio Sillini, în timp ce Alessandro Florence se afla pe partea dreaptă. A trebuit să așteptăm până în minutul 16 pentru primul spectacol de magie, când Federico Cesa Ciro a jucat strălucit împotriva imobilului și a intrat în tabela de marcaj.

READ  Elveția în direct streaming online. Unde să urmărești streamul live?

Înainte de pauză, Grill Despotov a reușit să egaleze, iar italienii nu au putut răspunde până la ultimul fluier.

Italia

informație

Bulgaria

Liechtenstein – Germania

În orașul elvețian Saint. Galen s-a întrebat ce antrenor va compune Hansie Flick în debutul său și câte goluri ar înscrie băieții săi împotriva unei echipe de fotbal slabe. Cu excepția primei căderi în minutul 41. Atunci Timo Werner a dat semnalul. După pauză, Leroy Chane a adăugat un gol. 0: 2. Umil? Cu umilinţă.

Liechtenstein

0 – 2

informație

Germania

Macedonia de Nord – Armenia

Armenii și macedonenii concurează în același grup și, în plus, ambele echipe au ocupat în mod neașteptat primele două locuri după trei runde. Ne place sau nu, concurența lor a fost numărul unu în acest grup. 0-0 Armenia a ocupat primul loc, dar gazdele acestei lupte au căzut pe locul trei.

Macedonia de Nord

0 – 0

informație

Armenia

READ  Din ce în ce mai mulți furnizori de energie din Germania sunt în scădere, iar acest lucru deschide calea pentru prețuri mai mari

Islanda – România

Jocul dintre islandezi și români din grupul „german” a fost plăcut. Insularii se îndepărtează de cei mai buni ani ai lor, ceea ce dovedește o înfrângere de 0: 2. Nicole Stancio de la Slavia Prague, o bună prietenă a fanilor Legiei, a marcat un gol.

Islanda

0 – 2

informație

România

Estonia – Belgia

Sferturile de finală EURO ar fi trebuit să se ocupe de accidentatul Kevin de Bruyne, dar, să recunoaștem, adversarul nu are dreptul să îl folosească oricum. Teoretic. Cum ar trebui să-i surprindă pe experți atunci când tabloul de bord arată gazdele cu 1-0 după 3 minute. În plus, Cole Guida este cea mai minunată frumusețe.

Oaspeții au prins impulsul lui Hans Vanagan, urmat de stimulul la care toți se așteptau, Romelu Lukaku. Acesta este cel de-al 65-lea și al 66-lea gol al noului jucător Chelsea în echipă. În cele din urmă, au fost 7 goluri în acest meci.

Estonia

2 – 5

informație

Belgia

Republica Cehă – Belarus

O altă echipă din primii opt ai ultimului Campionat European, Cehia, a învins Belarusul cu 1-0 fără probleme. Singurul câștigător al meciului a aparținut lui Anton Parag.