Ce emoție în finala Cupei Krell! Un gol crucial în prelungiri, Beca Bella

Ce emoție în finala Cupei Krell!  Un gol crucial în prelungiri, Beca Bella

la primul Meciul s-a jucat în stadionul Rayo Vallecano a căzut cu 2:1 cu Betis. Rayo a trebuit să compenseze pierderile în schimb. Ai eșuat în prima repriză. S-a încheiat la egalitate fără goluri.

Priveste filmarea
Jucătorii sunt în spatele rebeliunii Asociației Poloneze de Fotbal. Știm cine a fost inițiatorul

Media: Încă o lovitură pentru Real Madrid. Este posibil ca steaua trupei să nu fie activată în hitul LM

A doua parte a meciului și finalul în sine au compensat lipsa golurilor din primele 45 de minute. În minutul 80, arbitrul i-a acordat lui Rayo o lovitură liberă de la o distanță de 25 de metri în fața porții lui Betis. cel mai jos culmi Pepe, care cu un șut superb cu piciorul drept, aproape că a băgat mingea în fereastra porții, a fost apărat de Claudio Bravo.

Acest rezultat a însemnat prelungiri și fanii ambelor echipe se pregăteau pentru asta. Cu toate acestea, acest lucru nu s-a întâmplat. În prelungiri, Borja Iglesias a marcat un gol pentru Betis în minutul 92, care i-a impresionat pe suporteri. Sevilla în extaz. Acest gol i-a oferit lui Betis o promovare în finala Copa del Rey. Întâlnirea a continuat încă cinci minute, dar Ryo nu a mai putut să răspundă.

Erling Haaland și XaviBarcelona a venit cu ideea de a-l lua pe Haaland. Chiar și Xavi este implicat

Amintiți-vă că în a doua semifinală Valencia S-a dovedit a fi mai bun decât Athletic Bilbao (1:0 și 1:1). Finala va avea loc pe 23 aprilie.