Chelsea învinge Aston Villa în FA Cup! Gol superb de la Enzo Fernandes [WIDEO]

Chelsea învinge Aston Villa în FA Cup!  Gol superb de la Enzo Fernandes [WIDEO]

Spektakularne zwycięstwo Chelsea w Pucharze Anglii. „The Blues” pokonali na wyjeździe Aston Villę 3:1 i awansowali do piątej rundy rozgrywek.

Był to drugi mecz obu zespołów w 1/16 finału Pucharu Anglii. Powtórka była konieczna, bo pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mai mult text sub videoclip

Chelsea objęła prowadzenie już w 11. minucie. Goście znakomicie podzielili się piłką w polu karnym. Jackson zagrał do Madueke, ten wystawił ją do Gallaghera, który mocnym strzałem pokonał Martineza.

[–>

10 minut później Chelsea prowadziła już 2:0. Po wrzutce Gusto piłkę głową do siatki skierował Jackson.

[–>

screen

[–>

Jeśli Aston Villa po tych ciosach była oszołomiona, to ostatecznie na deski powalił ją Fernandez. W 55. minucie Argentyńczyk wspaniale przymierzył z rzutu wolnego. Martinez miał piłkę na palcach, lecz nie zdołał jej odbić.

[–>

Aston Villa zdołała strzelić jedynie honorowego gola. Już w doliczonym czasie bramkę dla gospodarzy zdobył Diaby. Udział w porażce swojej drużyny miał Matty Cash. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

[–>

Chelsea bardzo słabo gra w Premier League, ale ma szanse na oba angielskie puchary. Jeszcze w lutym zagra z Liverpoolem w finale Carabao Cup. Może też nadal śnić o sukcesie w Pucharze Anglii.

READ  zgură. Noul nou venit și-a dezvăluit următoarele cărți! Au fost menționate trei nume