Club Sportive Universidata Kryova – Football Club Voluntary 1-0 (1-0). Liga – Meci7

Club Sportive Universidata Kryova – Football Club Voluntary 1-0 (1-0).  Liga – Meci7

Până acum istoria întâlnirilor dintre echipe este foarte bogată. Universitatea Eleven CS. Kriova a câștigat de 14 ori și a înregistrat trei înfrângeri și patru egaluri.

Marius l-a ajutat pe Constantin să înscrie.

Singurul obiectiv al competiției a fost Universitatea CS. Stephen Byram a marcat pentru Kriova în minutul șapte. Între minutele 19 și 23, arbitrul a încercat să calmeze jocul arătând două cartonașe galbene voluntarilor și un galben echipei adverse.

Ovidu Big a venit în spatele lui Marius Constantine în minutul 45. La unsprezecelea a Universității CS în același minut. Kriova s-a schimbat. Elvir Colzig s-a alăturat lui Marius Constantine. Prima repriză s-a încheiat cu conducerea umilă a echipei CS Univ. Kriova.

Între minutele 51 și 68, arbitrul a încercat să calmeze jocul arătând două cartonașe galbene voluntarilor și un galben echipei adverse. Între minutele 62 și 87 au fost înlocuiți voluntari: Vadim Rada, Adam Nemek, Ricardino, Marcelo Lopes, Lucas Tropa, Ian Giorghe, Lorraine Flop, Christian Castin, George Merloy, Helder Tavares. Tot la echipa adversă, antrenorul a ordonat schimbarea terenului, înlocuindu-i pe Alexandre George și Alexandre Matteo cu Gustavo Vaginen și Don Niester.

Antrenor al Universității CS. Kriova a decis să apere decizia. În minutul 88 a pariat pe apărare. Mijlocașul lui Bogdan Vatajelu este Ștefan Vlădoiu, un fundaș obișnuit care trebuie să-și ajute echipa să-și apere finalul. Antrenorul a devenit un bun strateg, iar decizia sa a permis CS University Eleven. Kriova preia conducerea. Mirco Picliaselli de la echipa CS Univ s-a uitat la cartonaș în timpul prelungirilor jocului. Kriova. Nu s-au marcat goluri în a doua repriză.

Arbitrul le-a acordat voluntarilor două cartonașe galbene în prima repriză și două galbene în a doua repriză. Echipele adverse au primit un cartonaș galben în prima repriză și două galbene în a doua repriză.

READ  De ce fermierii aruncă cu ouă în ministrul Agriculturii? "au varsat"

Ambele echipe au înlocuit cinci jucători.