Cunoaștem perechile de runde decisive ale lui L. LKE. Emoții mari în meciul dinamovist

Cunoaștem perechile de runde decisive ale lui L.  LKE.  Emoții mari în meciul dinamovist

În prima întâlnire Aris a obținut rezultatul 1:0. Soarta meciului cu două picioare părea deja pecetluită, deoarece grecii au marcat primul în revanșă.

Cu toate acestea, nimic nu poate merge prost.

Continuarea materialului de sub videoclip

În prima repriză, Dinamo a egalat și cu cinci minute înainte de finalul meciului au marcat 2:1! Aceasta înseamnă că este nevoie de timp suplimentar.

Nenorocirile lui Arisu au inceput din acel moment. Mai întâi, Domagoj Pavicic a văzut cartonaș roșu și echipa sa a fost nevoită să joace scurt. Au intrat la loviturile de departajare, dar ucrainenii au câștigat cu 6:5 și au intrat în turul al patrulea de calificare.