Deklasacja w Melbourne. Najwyżej rozstawiona za burtą

Deklasacja w Melbourne.  Najwyżej rozstawiona za burtą

Rumunka Sorana Cirstea w niespełna 50 minute rozprawiła si z pierwszą rywalką w turnieju WTA 250 w Melbourne. Jessica Pegula, o jucătoare de tenis americană care este autoarea celui mai recent produs de succes.

Łukasz Iwanek

Sorana Cirstea

PAP / EPA / JASON SZENES / Na zdjęciu: Sorana Cirstea

Ești pe cale să urmărești runda Pierwszy Wynik 6: 0, 6: 0 w WTA Tour w 2022. Taki pojawił się we wtorek w Melbourne. Sorana Cirstea (WTA 39) w 49 minute min Warrior Graczew (WTA 77). Rumunka oddała rywalce zaledwie 19 puncte. W II runda zmierzy się z Amandą Anisimovą (WTA 78), ktra zwyciężyła 7: 6 (5), 1: 6, 7: 5 Alison van Uytvanck (WTA 58) po godzinie în 58 min. Amerykanka odparła 12 z 16 break pointwi i wykorzystała pięć z sześciu szans na przełamanie.

Prima listă a seriei este Jessica Pegula (WTA 18), cu 6: 7 (6), 3: 6 z Iriną-Camelią Begu (WTA 62). W pierwszym sec amerykanka nie wykorzystała prowadzenia 5: 3. Miała trzy piłki setowe, jdną w dziewiątym gemie i dwie w tie breaku przy 6-4. Kolejną rywalką Rumunki będzie Jasmine Paolini (WTA 53), ktra pokonała 2: 6, 6: 3, 6: 4 Annę Karolinę Schmiedlovą (WTA 85) po dwóch godzinach i 19 minute. Urmăriți videoclipul sau vizualizați mesajul de punctuație al lui Sowaczki (97-96).

Sara Sorribes (WTA 36) vygrała 6: 4, 5: 7, 6: 3 z Beatriz Haddad Maią (WTA 83). Brazilyjk z 4: 6, 0: 2 doprowadziła do trzeciej parti. Sunteți jucător de tenis cu Ameryki Połdniowej z 1: 5 zbliżyła się na 3: 5 sau dziewiątym gemie Hiszpanka zakończyła spotkanie. Clara Tauson (WTA 44) 2: 5 w pierwszym sec pe pokona 7: 5, 6: 3 Anhelinę Kalinin (WTA 52).

READ  Atletico v Barcelona: La ce oră a jocului? Unde să te uiți? Televiziune și difuzare online

Ann Li (WTA 47) w 63 minute rozbiła 6: 2, 6: 0 Mayar Sherif (WTA 63). Amerykanka na przełamanie zamieniła sześć z dziewięciu okazji. Anastasija Sevastova (WTA 70) vygrała 6: 4, 6: 4 z Caroline Garcią (WTA 74). Zoyszka zaserwowała sześć asów i zdobyła 34 z 42 de minute de 79 de minute przy vasasnym pierwszym podaniu.

Melbourne Summer Set 2, Melbourne (Australia)

Anastasija Sevastova (Łotwa) – Caroline Garcia (Francja) 6: 4, 6: 4
Jasmine Paolini (Włochy) – Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) 2: 6, 6: 3, 6: 4
Amanda Anisimova (SUA) – Alison van Uytvanck (Belgia) 7: 6 (5), 1: 6, 7: 5