Eliminarea unui reprezentant polonez de la Finau Parai în M 2022! reprezentare poloneză

Eliminarea unui reprezentant polonez de la Finau Parai în M 2022!  reprezentare poloneză

Nu trebuia să fie așa. reprezentare poloneză Ea joacă ultimul ei meci din turul de calificare la Cupa Mondială din Qatar. La pauză, echipa condusă de Paulo Sousa pierdea Stadionul National Cu Ungaria 0: 1. Andreas Schaefer a marcat singurul gol din prima repriză.

Priveste filmarea
Mural Sport.pl cu Kazimierz Górski

Coșmarul lui Matthews Cleach. Cartonaș galben și pauză în calificări

În ciuda faptului că naționala Poloniei a obținut o promovare în play-off deja în meciul de vineri cu Andorra (4:1), mai au pentru ce să lupte. În duelul cu Ungaria, polonezii încearcă să câștige un cap de serie în playoff-ul din martie. Din păcate, până acum ne-a venit foarte rău Personal complică situația.

După cum a promis, a făcut-o! Mate Cash și etapele de pe Stadionul Național

În plus, se știe deja că unul dintre pilonii naționalei noastre va lipsi în play-off – Matthews Klitsch. Mijlocașul, care joacă zilnic pentru Leeds United, a greșit un adversar în minutul 42 al meciului și a primit cartonaș galben pentru asta. Aceasta înseamnă că va trebui să facă o pauză pentru primul meci din martie.

Aleksandar Mitrovic și Cristiano RonaldoCampioana Serbiei isi bate joc de Cristiano Ronaldo dupa ce Portugalia a fost expulzata [WIDEO]

cliș Cu toate acestea, poate vorbi și despre mult noroc. Un fault pentru care a primit cartonaș galben poate avea consecințe și mai mari. Potrivit fostului actor polonez Kamil Kosowski, printre altele, acest comportament merită chiar și un cartonaș roșu. Acest lucru, pe de altă parte, poate exclude polul de la mai multe întâlniri