Meciul: Polonia – România / 05-05-2023 | 2022/23

Meciul: Polonia – România / 05-05-2023 |  2022/23
relaţie

finalul meciului!!!!! Poloneti in elita hocheiului!!!!!
60 دقيقة – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!! 6:2! Zygmunt la mijloc pentru Wałęga, care se află într-o poziție adecvată învingându-l cu încredere pe Toke!
59 de minute – GOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! 5:2! Dziubiński pune cauciucul în poarta goală!

58 min – Fundașul român a reușit să apere poarta împotriva atacului polonez!
Minutul 57 – poarta goala a Romaniei. Todi la box!
57 min – Împuşcat din senin şi homarul prinde o oală plată.
56. min – Jucătorii români urcă ritmul și atacă mai agresiv jucătorii de hochei polonezi.
55 de minute – GOOO!!! 4:2! Molnar a urlat din poarta albastră, Jagdu a atins cauciucul în fața porții, iar românii compensează înfrângerile.
53. min – Românii ies în frunte, dar le lipsesc șuturile pe poartă la poarta lui Merca.
51 min – Polonezii se amestecă în treia românească.
50 min – Fodor puternic de la distanta si iar varful Merca.
49. Minute – Lovitura muscată a lui Kovacs de la Alblake, dar Merrick a văzut-o.
48 min – Du-te la Wałęga la mijloc, dar Toke intervine efectiv.
47. min – Dziubiński se strecoară și oprește contraatacul românesc!
45 min – Polonezii sunt într-un atac puternic.
44 min – Sut românesc din zona Azraq, apărat cu încredere de Merca.
42 min – Łyszczarczyk din aripa dreaptă și depășește Toke.
41 minute – Frazco singur și a ratat un șut.

Sfârșitul celei de-a doua reprize
39 de minute – GOOOOOOOOOOOOOO!!!!! 4:1! Łyszczarczyk termină frumos un contor uluitor și singuratic!
39. min – o dublă împotriva românilor, dar Konstantin ratează ținta.
38 de minute – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1! Wronka la mijloc spre Pasiut, dar șutul său a fost salvat de Toke. Dar Fratzky a fost la locul potrivit la momentul potrivit și a finalizat cu succes șutul lui Pasiott în poarta deschisă!
37 min – Pasiot căuta în spatele lui Polek un loc la poarta îndepărtată, dar a ratat.
36 min – Michalski aproape pe post!
35 min – Ciura a pus bine cauciucul în poziţia a treia a adversarului.
33 min – Gurney a reusit sa opreasca contraatacul romanilor.
32 min – Łyszczarczyk joacă cu rivalii săi în al treilea.
31 min – românii au reușit să împrăștie atacurile polonezilor.
29 de minute – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! 2:1! Dziubiński de la aripă la centru către Jeziorskie, a lovit complet din zona interbulică și a lovit bara de bară!
29 min – Zygmunt din spatele lui Blake în plasă laterală!
28 min – Petardă Kruczek de sub albastru și pasează golul puțului ușor.
28 min – Starzyński cu un touchdown de la cel mai apropiat, dar neînvins portar român.
27. Maine – Kolusz puternic în fața Muntelui Polik și Toki.
26 minute – românii care dețin pucul sunt în a treia poloneză.
25 min – Wronka din aripa stângă și portarul român lovește cauciucul în lateral.
24 min – Starzyński singur în fața porții, dar Toke apără cu gard!
23. min – Dziubiński corner zero, dar ratat.
22 de minute – GOOOOOOOOOOOOO!!!!!! 1:1! Kolusz repede la Polek la Pasiut, ciocnim intre zidurile lui Toke si avem egalizator!
21 min – Gecse în suprafața de pedeapsă.
21. min – Contraatacul lui Vrazki din stânga este rapid, dar adversarul îl oprește.

READ  Autorități: în regiunea Donețk, fiecare oraș este deja sub foc, iar oamenii mor în fiecare zi [ZAPIS RELACJI] - Mesaje

sfarsitul primei perioade
20 min – Pasiot puternic din albastru și intervine eficient pentru portarul oaspete.
20. min – Łyszczarczyk farmece în a treia românească, dar este trecut inexact coechipierului său.
19. min – o mare confuzie sub naționala României, dar pucul nu a intrat în plasă.
19. Minute – Jeziorski în fața lui Polek, pucul a sărit de unul dintre jucători, dar Toke a reușit să înghețe cauciucul.
18 min – Wronka l-a căutat pe Fraszka cu o pasă din aripa stângă, dar a lovit gingia lui Toke.
17. min – Luptă pentru pucul de sub gard în al treilea polonez.
16 min – Unică împotriva româncei, oprită de apărarea poloneză.
15. min – Łyszczarczyk a dat înapoi din mingii drepte, dar fără rezultat.
15. min – Wronka din spatele poartă către Fraszka, a lovit în fața mingilor, dar a ratat.
13 minute – multe meciuri in a treia romaneasca.
12 min – Ciura înainte ca Polek să mai caute o fereastră, dar Toke a intervenit eficient.
11 minute – acum România este în ofensivă. Ei îi atacă cu înverșunare pe albii roșii.
10 minute – Łyszczarczyk dintr-un unghi ascuțit a sărit pe Polek, dar Toke a fost imbatabil.
10 minute – Gol!! 0:1! Peter printre bătăuși a lovit fereastra porții poloneze!
9 minute – L-a găsit singur din spatele dreapta Blake, dar portarul român câștigă.
8. min – hrănire de la distanță și e salvează românii!
7. Minut – contor pasiv din Romania.
6 minute – atacă polonezii.
5. Minute – Dziubiński individual încă un loc de muncă și cu probleme intervine Toke.
4 minute – o contra pasivă pentru Wronki și Fraszka.
3. Un minut – polonezii se găsesc în poziţia a treia a adversarului.
2 minute Jeziorski încearcă din aproape, dar Toke conduce.
1 minut – un pic de unghi ascuțit și un tok încrezător.