Rybus rupe tăcerea.  „Nu pot să înțeleg de ce ai făcut asta” Becca nu este nimic

– Încă nu înțeleg de ce ai făcut asta. Uneori, sunt momente când în astfel de momente apar multe emoții. A fost o provocare din partea jucătorului dar asta nu mă justifică în niciun caz. El a spus site-ului rus bombardir.ru că sunt sută la sută vinovat Repos de mesaje.

Priveste filmarea
Acesta a fost momentul decisiv în meciul cu Belgia. Eroare fatala!

Macej Repos a luat cuvântul după cartonașul roșu. „Imi cer scuze”

Acestea sunt cuvintele anterioare Reprezentantul Poloniei După comportamentul criminal al v Meci pentru el Spartak Moscova Cu Ahmed Grozny. În acel moment, Repos l-a înșelat mai întâi pe Darko Todorovic, apoi i-a lovit mingea pe nervi și, în cele din urmă, a intrat într-o luptă. Când situația s-a calmat, judecătorul a numărat abaterile lui Repos și i-a arătat la final două cartonașe galbene și unul roșu. Pole a fost supus unor critici severe în presa rusă.

Lewandowski fără gol la Barcelona. Xavi se calmeaza. „sus inainte”

Îmi cer scuze jucătorilor pentru că au fost nevoiți să joace prost. E bine că nu au pierdut. Da, marele meu respect, băieți – a adăugat fundașul stânga la echipa din capitala Rusiei. – Situația nu este ușoară, dar jucătorii au ieșit foarte bine. Pot spune că nu voi mai face asta niciodată. Cred că acesta a fost primul meu cartonaș roșu. Sper să fie ultimul – a adăugat fotbalistul de 32 de ani.

Mai devreme, pentru că imediat după MeciAntrenorul Guillermo Abascal a preluat apărarea stâlpului. – A înțeles ce a făcut. Imediat după terminarea meciului, acesta și-a cerut scuze coechipierilor pentru comportamentul său. Sunt convins că se va îmbunătăți în viitor și că va face orice pentru a demonstra că a fost doar un accident de muncă. Repos de mesaje Antrenorul a spus că este un mare profesionist și că nu se va mai întâmpla Spartak.

READ  FC Barcelona a zdrobit un alt adversar. Era un fotbal vechi ca Tiki

Meciul s-a încheiat la egalitate 1-1. Artyom Timofeev a marcat un gol pentru Akhmat în prima repriză în prelungiri, iar Victor Musa a egalat în minutul 84. Rybus este primul jucător de la Spartak din 2010 care a părăsit terenul în primul tur al sezonului. Alexander Shishukov l-a testat pentru ultima dată în derby-ul cu Dynam (0:1).