Simț în MINE! Femeile ucigașe poloneze au dispărut! Acesta este un film de groază! Știm finaliștii primului trimestru

Simț în MINE!  Femeile ucigașe poloneze au dispărut!  Acesta este un film de groază!  Știm finaliștii primului trimestru

În ceea ce privește suedezii, părăsirea grupei în timpul acestui meci nu este evident. Au câștigat doar împotriva Finlandei și României și au pierdut împotriva Olandei, Ucrainei și Turciei. Au jucat doar trei seturi în fiecare meci. În finala 1/8, favoritele rivalei bulgare au învins-o pe femeile poloneze în patru seturi în ultimul meci al grupei.

Priveste filmarea
„În opinia mea, Heinen nu va participa la competiție. Nu există multe argumente.”

Sentiment! Femeile suedeze din sferturile de finală ale femininului european de volei feminin pentru prima dată în istorie

Cu toate acestea, voleiul feminin poate fi foarte imprevizibil. În primul set, suedezii au pierdut cu 12 pentru a-i învinge pe bulgari cu 21 și 22 în următoarele două jocuri. Și când a apărut că vor răsturna jocul, rivalii au câștigat cu 25:14 în setul patru.

Femeile turcești l-au trimis pe soldat înapoi acasă. Acesta nu este sfârșitul problemelor potențialilor rivali polonezi

Bulgarii au avut un tie-break cu mingea de meci la 15:14, dar nu au putut să o folosească. Suedezii au avut apoi trei șanse să termine meciul și au încheiat meciul cu un al cincilea joc dramatic 19:17 și 1/8 final 3: 2.

FIVBPolii merg ca o furtună. Iranul s-a dezintegrat și primul loc în grup a fost deja confirmat. Afișarea puterii

Aceasta este o senzație, deoarece suedezii nu au atins această etapă în timpul Campionatului European. Cel mai bun rezultat a fost locul al doisprezecelea în 1983. Acum se află în primele opt rânduri ale vechiului continent. Pentru femeile bulgare – gazdele turneului de la Plovdiv – înfrângerea din această etapă a campionatului a fost o dezamăgire imensă.

READ  Calificarea la Cupa Mondială: Ce echipe naționale au fost deja promovate? - Fotbal

Polonia - Rusia în Liga Națiunilor de voleiO rețetă bizară va afecta viitorul volei polonez! Klinga critică PZPS

Olanda trimestrul al doilea! Duminică, femeile poloneze vor concura în finala 1/8

Olandezii au învins Germania cu 3: 1 în al doilea trimestru al Campionatului European de Volei. Cele două echipe se ciocnesc între ele în sferturile de finală. Polonezele vor lupta duminică pentru sferturile de finală, unde vor juca împotriva ucrainenelor la ora 19:30. Aplicații live în direct pe Sport.pl și Sport.pl.