„Cel mai ridicol obiectiv al anului”. Acest lucru este inexplicabil. Au căzut pe iarbă [WIDEO] Becca Nona

„Cel mai ridicol obiectiv al anului”.  Acest lucru este inexplicabil.  Au căzut pe iarbă [WIDEO] Becca Nona

În minutul 90, echipa lui Unai Emery conducea cu 2-1 – goluri marcate de Villarreal Mano Trigueros (52) și Arnot Groenefeld (74). Dar arbitrul a prelungit meciul de la Wanda Metropolitano cu cinci minute. La sfârșitul timpului pierdut, o eroare fatală a avut loc vizitatorilor.

Priveste filmarea
„Plecarea gratuită a lui Messi este o lovitură devastatoare pentru Barcelona”

Într-o situație aparent inofensivă, Mandy a vrut să joace mingea către portarul său după o centrare eșuată a gazdelor. Din păcate, Gernimo Rulli a scăpat ușor din poartă, crezând că va prinde singur mingea. Nu a intrat în fotbal. Aceasta rulează peste linie.

Villarreal a căzut neputincios pe teren. O victorie împotriva favoritului Atlético – unde jucătorii Real Madridului au câștigat primele două meciuri din ligă – ar fi o senzație. Dar, de asemenea, a rupt seria medie – în primele două runde ligă Cuceritorul Campionatele Europene A înscris doar două puncte.

Mark a scris despre acest obiectiv: „Cel mai ridicol obiectiv al anului”. La rândul său, Mundo Deportivo a scris: „Este un suicid nefericit, suprarealist și catastrofal”.

Unai Emery a fost furios după această procedură și aproape că și-a rupt sacoul. Dar după meci, a mărturisit: – Responsabilitate pentru ultimul meu loc de muncă. După cum au raportat jurnaliștii „Marquee”, Emery nu a reușit să-l învingă pe Atletico Diego Simeone de 15 ani. jocuri.

READ  Incitantul câștigător al Marelui Premiu al Australiei comentează succesul său. „Ce rollercoaster!”