Live: Radomiak – Lech – KKSLECH.com – KKS Lech Poznań

Ora 15:00 pe Stadionul Municipal situat la ul Narutowicza 9 din Radom, startul meciului de fotbal din etapa a 18-a PKO Ekstraklasa pentru sezonul 2021/2022, dintre Radomiak Radom și Lech Pozna. Invităm toți fanii Kolejorz să urmărească raportul nostru tradițional înainte de meci și să live de la acest meci, pe KKSLECH.com.

golÎnaintea meciului Radomiac – Lech (12.11.2021)

gol Radomiak nu a mai pierdut din 25 septembrie (8 meciuri consecutive neînvinse, 5 victorii consecutive, 3 fără gol).
gol 7 meciuri între Lech și Radomiak, 0 înfrângere, 1 meci de ligă la Radom (1984-1:1)
gol Lech nu a mai pierdut din 24 septembrie (11 meciuri la rând neînvins, 8 meciuri în ligă, 4 victorii consecutive, inclusiv 3 meciuri în ligă).
gol 4 meciuri pentru antrenorul Benasek cu Lech (0 victorii, 1 egalitate, 3 înfrângeri, 1 lovitură de pedeapsă)
gol Thomas Rogne va fi văzut ca parte din „An Eye for the Game”

golRaport live (meci)

Pentru a vedea modificările noastre, trebuie să actualizați manual site-ul

gol1 – 15 minute

2 minute. – Început ușor al jocului. Jocul se joacă în mijlocul terenului.
4 min – Lech încearcă să joace mingea, Radomiak joacă tare și folosește presiune mare.
6 minute – Nu lipsesc faulturile în acest meci. Există o mulțime de afaceri interesante de la ei.
8 minute – prima lovitură de colț pentru populația din Poznan, pe care Szervinsky a învins-o. În cele din urmă, Majchrowicz a prins mingea.
9 min – Deja două lovituri proaste de la Bednarek. Iarba nu este bună, dar nu exagerează.
10 minute. Aruncându-se din mașină, Bednarik l-a prins de capul lui Sechuki.
11 min – Ful Ba Loa, Radomiak are o șansă bună de lovitură liberă.
13 min – Nascimento a lovit zidul după un timp Radomiak a vrut două penaltyuri după ce a dat mingea cu handbal.
13 minute – gol Iar judecătorul se grăbește să pronunțe ajutorul video. Radomiak va fi pedepsit de Karlstrom.

READ  [STATYSTYKI] Jucătorii campioni polonezi au jucat în echipe naționale - wKielcach.info

gol16 – 30 de minute

16 minute – gol Scoruri engleze de 11 metri. 1:0 pentru radiomac.
18 minute – gol Numărul lui Lech când a pierdut 0:1 în acest sezon: 1-2-1
20 de minute. A pierdut 20 de minute. Poate după acest obiectiv se va trezi.
22 min „Șutul lui Ba Lu este foarte slab de departe.” Cel puțin a fost exact.
23 min – Majchrowicz a prins probabil șutul efectiv al lui Murawski.
23 min – Murawski minte din nou. Deja pentru a treia oară.
24 min – Murawski nu se ridică după ce a fost lovit din cotul lui Kaput. Mijlocașul Radomiak a primit doar cartonaș galben.
28 min – O centrare foarte proastă a lui Kamiński din dreapta. Repunere de la margine pentru oricine, pentru pierdere și o mână de către alți jucători.
30 minute. – gol 2:0 pentru radiomac. Un englez a lucrat la mijlocul terenului, jucând pentru Abramowicz pe stânga, a pasat în suprafața de pedeapsă, unde Morris a închis meciul. Gazdele l-au mângâiat admirabil pe Leach.

gol31-45 minute

32 min – Radomiak tot atacă.
34 min – Printre puținele acțiuni ale lui Lech în acest meci nu a fost nici măcar un șut.
34 de minute – În acest sezon, Lech a pierdut 0:2 o singură dată. La Czestochowa s-a încheiat la egalitate.

gol46-60 minute

gol61 – 75 minute

gol76-90 minute

golgolEtapa a 18-a PKO Ekstraklasa 2021/2022, sâmbătă, 11 decembrie, ora 15:00